“Ali təhsil və Məzun Məşğulluğunun Gələcəyi” mövzusunda VEBİNAR
“Ali təhsil və Məzun Məşğulluğunun Gələcəyi” mövzusunda VEBİNAR: Görkəmli Avropa alimlərinin çıxışları nəzərdə tutulur.
Qərbi Kaspi Universiteti və Applied HE təşkilatının birgə təşkilatçılığı ilə 20 oktyabr 2022-ci il tarixindən saat 16:00 da “Ali təhsil və Məzun Məşğulluğunun Gələcəyi” adlı vebinar keçiriləcək.
Vebinarda təşkilatın təsisçisi Mandy Mok, baş analitik Pieter Stek iştirak edəcək, eyni zamanda tərəfdaş təhsil təşkilatının əməkdaşı Winnie Eley, Swansea Universitetinin Beynəlxalq Əlaqələr üzrə Prorektoru, professor Judith Lamie, Baş Akademik Direktor, Qlobal Universitet Sistemləri və Almaniya Tətbiqi Elmlər üzrə Avropa Universitetinin rektoru professor Maurits Rooijen, Malayziya Kvalifikasiyalar Agentliyinin Baş İcraçı Direktoru professor Dato Dr Mohammad Shatar Sabranın çıxışları yer alacaq.

WEBINAR on "The Future of Higher Education and Graduate Employment"
A webinar titled "The Future of Higher Education and Graduate Employment" will be held on October 20th 2022 at 4:00 p.m. under the joint organisation of Western Caspian University and Applied Higher Education organisation.
Speakers at the webinar will include; the founder of the organisation Mandy Mok, senior analyst Pieter Steck, as well as an employee of the partner educational organisation Winnie Eley, Vice-Chancellor for Global University Systems and Rector of the European University of Applied Sciences in Germany, Professor Maurits Rooijen. Chief Executive Officer of the Malaysian Qualifications Agency, Professor Dato’ Dr Mohammad Shatar Sabra will also speak.