Xaricdə könüllülük və qeyri-formal təhsil imkanları ilə bağlı məlumat sessiyası
Xaricdə könüllülük və qeyri-formal təhsil imkanları (təlim kursları, gənclər üçün mübadilə proqramları) haqqında məlumat sessiyası təşkil olunacaq
Sağlam Düşüncə Gənclər Təşkilatı və Qərbi Kaspi Universitetinin əməkdaşlığı çərçivəsində noyabrın 18-də Azərbaycan gəncləri üçün qeyri formal təhsil imkanları haqqında məlumat sessiyaları təşkil ediləcək.
Məlumat Sessiyaları zamanı Erasmus+ Gənclik və Avropa Həmrəylik proqramları, Azərbaycanlı gənclər üçün imkanlar və müraciət qaydaları haqqında məlumat veriləcək və tələbələrin sualları cavablandırılacaq. Məlumat Sessiyaları Azərbaycan dilində təşkil ediləcək. Bu sessiyanın təhsillə heç bir bağlılığı yoxdur, yalnız qeyri formal təhsillə bağlı informasiyanı özündə əks etdirir.
Tədbir “Sağlam Düşüncə” Gənclər Təşkilatının həmtəsisçisi Ramiz Əliyev tərəfindən aparılacaq.
Tədbirə Qərbi Kaspi Universitetinin tələbələri dəvətlidir. İştirak etmək istəyən gənclər aşağıda yerləşdirilmiş link vasitəsilə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

Information session on volunteering and non-formal education opportunities abroad
There will be an information session about volunteering abroad and non-formal education opportunities (training courses, youth exchange programs)
On November 18, in cooperation with the Healthy Thinking Youth Organization and Western Caspian University, information sessions will be organized for the youth of Azerbaijan on non-formal education opportunities.
During the information sessions, information about Erasmus+ youth and European solidarity programs, opportunities for Azerbaijani youth and application rules will be provided, and students' questions will be answered. Information sessions will be held in Azerbaijani language. This session has nothing to do with education, it only contains information about non-formal education.
Ramiz Aliyev, co-founder of "Saghlam Dushanje" youth organization, will lead the event.
Students of Western Caspian University are invited to the event. Young people who want to participate can register at the link below.