Dizayn və Memarlıq Məktəbində tələbələr mükafatlandırılıb
Qərbi Kaspi Universitetinin Dizayn və Memarlıq Məktəbində "Ən kreativ yolka" müsabiqəsinin qalibləri mükafatlandırılıb. Tələbələrin müxtəlif elementlərdən müxtəlif dizaynlarda düzəltdikləri yolka ağacları münsiflər heyəti tərəfindən qiymətləndirilib və qaliblər müəyyən edilib, onlara sertifikat və mükafatlar təqdim edilib.
Eyni zamanda beynəlxalq sərgidə uğur qazanmış müəllim və tələbələrə sertifikatlar təqdim olunub.
Xatırladaq ki, Koreyanın Busan şəhərində “BUSAN” Beynəlxalq Festivalı keçirilib. Dünyanın 42 ölkəsindən 500-dən çox rəssamın iştirakı ilə baş tutan bu beynəlxalq sərgidə Azərbaycanı 10 rəssam təmsil edib. Onlardan yeddisi Qərbi Kaspi Universitetinin müəllim və tələbələri olub və onların uğurla iştiraka görə müxtəlif nominasiyalarda təltif olunublar.

Awards for students of the School of Design and Architecture
The winners of the "Most Creative Christmas Tree" competition were awarded at the School of Design and Architecture of Western Caspian University. The jury evaluated the entries and chose the winners, who were awarded certificates and prizes.
Certificates were also awarded to successful teachers and students at the international exhibition.
The international festival "BUSAN" was held in the Korean city of Busan. At this international exhibition, there were more than 500 artists from 42 countries around the world participating. Azerbaijan was represented by 10 artists, seven even of whom were teachers and students of Western Caspian University and were awarded in various nominations for their successful participation.