Qərbi Kaspi Universitetində sahibkarlıq mövzusunda vebinar keçiriləcək
Martın 17-də Qərbi Kaspi Universiteti və PPM (Menecmentin İnkişafı Mərkəzi) İdarəetmə Məktəbinin birgə təşkilatçılığı ilə “Mədəniyyətlərin Kəsişdiyi Məqamda: Qlobal Biznes Danışıqlarında Fikir Ayrılıqlarının İdarə Edilməsi” mövzusunda vebinar keçiriləcək.
Vebinar Dr.Respati Wulandari tərəfindən keçiriləcək və saat 10:00-da başlayacaq. O, PPM (Menecmentin İnkişafı Mərkəzi) İdarəetmə Məktəbində sahibkarlıq və liderlik üzrə mütəxəssis, dosentdir.
2018–2024-cü illərdə BINUS Biznes Məktəbində Beynəlmiləlləşmə və Tərəfdaşlıqlar Departamentinin rəhbəri kimi fəaliyyət göstərib. Bu müddət ərzində o, QS reytinqinin ilk 200-lüyündə yer alan bir sıra beynəlxalq universitetlərlə uğurlu əməkdaşlıqlar qurub və AACSB akkreditasiyası prosesində fəal iştirak edib.
Hər il 35-dən çox beynəlxalq mühazirə və seminar təşkil edən Dr.Respati Wulandari tanınmış xarici professorları, müstəqil ekspertləri və beynəlxalq şirkətlərin yüksək səviyyəli nümayəndələrini bu tədbirlərə dəvət edir. Eyni zamanda universitetlərlə sənaye tərəfdaşları arasında müəllim mübadilə proqramlarının yaradılmasına töhfə verib.
Vebinarda iştirak etmək üçün qeydiyyat linkinə keçid edə bilərsiniz: https://teams.microsoft.com/meet/49517100940176?p=9OnCh9idDjPshERSj9

В Западно-Каспийском университете состоится вебинар на тему предпринимательства
17 марта состоится вебинар на тему «На перекрестке культур: управление разногласиями в глобальных деловых переговорах», организованный совместно Западно-Каспийским университетом и Школой менеджмента PPM (Центр развития менеджмента).
Вебинар проведет Dr.Respati Wulandari, начало в 10:00. Он является доцентом и специалистом по предпринимательству и лидерству в Школе менеджмента PPM (Центр развития менеджмента).
В 2018–2024 годах он занимал должность руководителя департамента интернационализации и партнерства в бизнес-школе BINUS. За это время он установил успешные партнерские отношения с рядом международных университетов, входящих в топ-200 рейтинга QS, и активно участвовал в процессе аккредитации AACSB.
Ежегодно Dr.Respati Wulandari организует более 35 международных лекций и семинаров, приглашая на эти мероприятия известных зарубежных профессоров, независимых экспертов и высокопоставленных представителей международных компаний. Одновременно он внес вклад в создание программ обмена преподавателями между университетами и промышленными партнерами.