Qərbi Kaspi Universitetində sahibkarlıq mövzusunda vebinar keçiriləcək
Martın 17-də Qərbi Kaspi Universiteti və PPM (Menecmentin İnkişafı Mərkəzi) İdarəetmə Məktəbinin birgə təşkilatçılığı ilə “Mədəniyyətlərin Kəsişdiyi Məqamda: Qlobal Biznes Danışıqlarında Fikir Ayrılıqlarının İdarə Edilməsi” mövzusunda vebinar keçiriləcək.
Vebinar Dr.Respati Wulandari tərəfindən keçiriləcək və saat 10:00-da başlayacaq. O, PPM (Menecmentin İnkişafı Mərkəzi) İdarəetmə Məktəbində sahibkarlıq və liderlik üzrə mütəxəssis, dosentdir.
2018–2024-cü illərdə BINUS Biznes Məktəbində Beynəlmiləlləşmə və Tərəfdaşlıqlar Departamentinin rəhbəri kimi fəaliyyət göstərib. Bu müddət ərzində o, QS reytinqinin ilk 200-lüyündə yer alan bir sıra beynəlxalq universitetlərlə uğurlu əməkdaşlıqlar qurub və AACSB akkreditasiyası prosesində fəal iştirak edib.
Hər il 35-dən çox beynəlxalq mühazirə və seminar təşkil edən Dr.Respati Wulandari tanınmış xarici professorları, müstəqil ekspertləri və beynəlxalq şirkətlərin yüksək səviyyəli nümayəndələrini bu tədbirlərə dəvət edir. Eyni zamanda universitetlərlə sənaye tərəfdaşları arasında müəllim mübadilə proqramlarının yaradılmasına töhfə verib.
Vebinarda iştirak etmək üçün qeydiyyat linkinə keçid edə bilərsiniz: https://teams.microsoft.com/meet/49517100940176?p=9OnCh9idDjPshERSj9

WCU to Host Lecture on Entrepreneurship
On March 17, Western Caspian University and PPM (Center for Mangement Development) School of Management will jointly host a webinar titled "When Cultures Clash: Managing Disagreement in Global Business Negotiations."
The webinar will be delivered by Dr.Respati Wulandari at 10:00. Dr. Wulandari is an associate professor at PPM School of Management specializing in entrepreneurship and leadership.
From 2018 to 2024, Dr. Respati Wulandari served as the head of the Internationalization and Partnership Department at BINUS Business School. During this time, she successfully collaborated with numerous international universities ranked in the top 200 of the QS rankings and accredited by AACSB. Dr. Wulandari organized over 35 international lectures and seminars annually, inviting renowned foreign professors, independent experts, and senior lecturers from international companies to participate. He also established teacher exchange programs between universities and industry partners.
You can join the webinar by visiting via the link: https://teams.microsoft.com/meet/49517100940176?p=9OnCh9idDjPshERSj9